До оплати приймаються як готівкові , так і безготівкові грошові кошти.

Готівкові кошти приймаються до оплати тільки по м.Луцьк та передмістю за фактом доставки товару (вартість установки кондиціонера оплачується окремо - за фактом монтажу).

Оплата здійснюється в національній валюті України - гривні за курсом, зазначеним на сайті в момент здійснення замовлення.
У разі, якщо підйом в квартиру великогабаритного товару буде виконуватиметься вручну (при наявності працюючого ліфта) послуга буде безкоштовною, (без наявності працюючого ліфта) вартість цієї послуги становитиме 15 грн. за поверх.

Безготівкові грошові кошти приймаються від фізичних та юридичних осіб на підставі рахунків, які Ви можете отримати від нас по факсу або електронною поштою.

Оплата здійснюється через сайт, касу будь-якого банку або з розрахункового рахунку фірми.

Для юридичних осіб всі необхідні документи надаються разом з товаром або надсилаються поштою.

Доставка по Луцьку
Здійснюється безкоштовно.


Доставка в передмістя
Здійснюється платно і розраховується: 10 грн. / Км від межі Луцька до місця доставки.

Доставка по Україні
Вартість доставки оплачується клієнтом під час отримання товару. Доставка здійснюється одним з перевізників - Міст Експрес, Автолюкс, Нова Пошта, Нічний експрес (спосіб доставки Ви можете узгодити з нашим консультантом при уточненні замовлення).

Доставка буде проведена протягом 2-3 днів після замовлення і оплати.

За детальнішою інформацією, звертайтесь за телефонами, вказаними в шапці сайту або через форму зворотнього зв'язку нижче:

 

Самовивіз зі скаладу за адресою м.Луцьк, вул. Олексія Шума, 8

50.746420675474, 25.366622634288